Po dvouleté covidové přestávce se konečně mohly uskutečnit některé školní sportovní turnaje a závody. Na 1. stupni pomáhají vyhledávat atletické naděje už tradiční závody v atletickém trojboji – běh na 50 m, skok do dálky a hod kriketovým míčkem. A stejně jako v předcovidové době i letos se do těchto závodů zapojila i naše škola. Závodníci, kteří se ze školního kola nominovali do dalších závodů, dokázali, že v Poniklé vyrůstají sportovně velice nadané a šikovné děti. Až do krajského finále postoupili Vojtěch Šír (5. místo v KF, 1. místo v OF, 2. místo v okrskovém kole), Antonín Petruška (6. místo v KF, 3. místo v OF, 1. místo v OK), Tomáš Janata (7. místo v KF, 4. místo v OF, 1. místo v OK), Jan Preisler (16. místo v KF, 2. místo v OF, 3. místo v OK) a Tomáš Šír (4. místo v OF a 1. místo v OK, KF se kvůli nemoci nezúčastnil).

Všem závodníkům patří poděkování za skvělou reprezentaci školy!

vysledky_3V_kraj_22

vysledky_3boj_okres_SEMILY 2022