Nakreslit portrét kočky není zdaleka tak jednoduché, jak by se na první pohled zdálo. O tom se přesvědčili žáci 7. třídy, kteří se učili kreslit podle výukového programu. Z počátku z toho měli obavy, nakonec byli překvapeni, jaké kočičky vytvořili. Stačí ještě vymyslet to správné kočičí jméno a dílo je na světě.

Žáci celé školy měli možnost hlasovat o nejhezčí portrét z vystavených obrázků na schodišti. A jak vše dopadlo? Nejvíce hlasů získala kočička Micka od autorky Julinky Hnízdilové. Na 2. místě se umístil Kuba Haase, 3. místo obsadil Štěpa Vejnar. Všichni účastníci výtvarné soutěže byli odměněni.

Z odevzdaných a správně vyplněných hlasovacích lístků vítězka vylosovala Adélku Šírovou z 1. stupně, Kuba vylosoval Erika Hejrala z 2. stupně. Oba šťastlivci dostali sladkou odměnu.

Všechny kočičky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.