V letošním roce jsme se opět po určité době zúčastnili fotbalového turnaje žáků a žákyň 1. stupně McDonald´s Cup. Naši chlapci prokázali výborné pohybové a fotbalové schopnosti a nakonec to dotáhli až k 3. místu v okresním finále kategorie malotřídních škol, do které jsme byli v letošním roce zařazeni.

Už na okrskovém turnaji náš tým ve složení J. Hrbáček, T. Janata, V. Vondra, E. Harcuba, V. Hrbáček, J. Novák, A. Petruška, Š. Dobiáš a T. Šír předvedl velmi pěkné výkony. Přesvědčivě porazil týmy ZŠ Rokytnice n. J. a ZŠ Jablonce n. J. a nejtěsnějším rozdílem 1:2 prohrál pouze se ZŠ J. Harracha Jilemnice.

Na okresním finále v Turnově nás ještě posílil uzdravený R. Kučera, což určitě zvýšilo konkurenceschopnost našeho týmu. Po výsledcích 0:4 s ZŠ Radostná, 10:2 s ZŠ Čistá, 3:2 s ZŠ Martinice a 3:4 s ZŠ Hrubá Skála jsme se radovali z bronzových medailí.

Chválíme a blahopřejeme!