V květnu a červnu letošního školního roku proběhla okrsková, okresní a krajská kola atletické soutěže všestrannosti Trojboj s Adamem.

Žáci našeho 1. stupně házeli kriketovým míčkem, skákali do dálky a běželi 50 m v okrskovém kole v Jilemnici, a to tak úspěšně, že mnozí postoupili do okresního finále, které se konalo v Turnově.

V okresním kole se z děvčat velmi dobře umístily sestry  Linda a Erika Paulů. Taktéž Štěpán Dobiáš skončil po výkonech na hranici osobních rekordů uprostřed startovního pole. Nejvíce se opět dařilo Tomáši Šírovi a Antonínu Petruškovi, kteří skončili na třetím místě a postoupili do krajského finále, které se opět konalo v Turnově. Ani tady se kluci v přetěžké konkurenci neztratili – Tondovi medaile utekla o pár bodíků a skončil na 4. místě, Tomáš své výkony ještě vylepšil a mohl se radovat z 1. místa!

Velmi děkujeme všem závodníkům za reprezentaci školy, moc všem blahopřejeme a držíme palce do soutěže v dalším roce!

Mgr. Jana Tunysová